Plastik Tepsiler

Plastik tepsiler, ürünlerinizi sağlıklı şekilde sunmanıza olanak sağlar. Mutfağı kullandığınız her alanda bu ürünler ile sağlıklı servis yapabilirsiniz. Plastik tepsiler sizlere uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Çizilme gibi durumları söz konusu olmadığı için uzun süre bu şık ve sağlam ürünleri kullanabilirsiniz. Tepsilerin kullanım alanlarına göre farklı modelleri bulunmaktadır. Yuvarlak ve kalın tabana sahip plastik tepsilerde pizza gibi ürünlerin sunumu gerçekleştirilir. Amerikan plastik tepsiler ise yemek servisleri için idealdir.

Plastik tepsilerin hepsi kaymaz özelliktedir. Bu özellik tepsiye konulan ürünlerin kaymaması adına oluşturulmuştur. Yemek sektörü üzerinde çalışıyorsanız ve plastik tepsi ürünleri satın almak istiyorsanız ürünlerinizi temin ederken dayanıklılıklarını ölçümlemelisiniz. Hemen deforme olabilecek ya da tutacak kısımlarının zarar göreceği ürünlerden kaçınmanız gerekir. Bizler MetePlast olarak 35 yıldır plastik tepsi modellerimiz ile sizlere kaliteli çözümler sunmaktayız. Bu konuda uygun fiyat ile kaliteyi bir arada arıyorsanız sizlere de yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Plastik Tepsi Modelleri

Plastik tepsilerimiz yuvarlak, dekor, milenyum ve Amerikan modellerdir. Ürünlerimizde ihtiyaçlarınıza yönelik boyut farklılıkları yaratılabilmektedir. Bununla birlikte farklı renk seçeneklerimiz de mevcuttur. Ürünlerimizin lojistik ve ölçü bilgileri sayfalar üzerinde yer almaktadır. MetePlast ekibi olarak sizlere daha iyisini sunabilmek adına sürekli çalışıyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuz!

Plastik tepsi modellerimize baskılı olarak promosyon amaçlı da kullanıma uygundur. Sizlere kaliteyi ve şıklığı bir arada sunuyoruz. Uygun fiyatlar ile uzun ömürlü ürünler satın almak için doğru noktasınız. 35 yıllık sektör tecrübemiz ile lider bir marka olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçin.

Pelin Karadeniz